Mejdan pro faunu se vydařil!

Mejdan pro faunu se vydařil!

V sobotu 15. 7. 2017 se v milevském parku Bažantnice uskutečnila skvělá akce nesoucí název Mejdan pro faunu. Jak už samotný název napovídá, hlavním cílem celé akce bylo podpořit organizaci Ochrana fauny, která se věnuje skvělé činnosti a pomáhá zvířatům v nouzi. 


V parku se neustále pohybovaly stovky lidí a užívaly si bohatého programu. Návštěvníci mohli vidět pohádky, ukázky výcviku psů, taneční představení, mohly si vyzkoušet florbal na improvizovaném hřišti milevského Došwihu, různé zábavné i dovednostní testy. Mezitím na hlavním pódiu během odpoledne a večera zahrálo několik oblíbených kapel. My jsme na této skvělé akci samozřejmě nemohli chybět! Náš eshop Ronda.cz zde měl také svůj stan. 


Celý Mejdan pro faunu se velmi vydařil a máme obrovskou radost, že i náš stánek se těšil velké návštěvnosti. Děkujeme Vám všem, co jste se na nás přišli podívat, zavítali do našeho stánku a vyzkoušeli si náš kvíz na téma psí plemena. Někteří soutěžící vyřešili kvíz hravě a bez chyby a získali od nás vestu v hodnotě 790 Kč zcela zdarma. Někdy se však musela zapojit i celá rodina a přesto se soutěžícím nepodařilo některé záludné části kvízu vyřešit. I ti však neodešli s prázdnou - všichni zúčastnění byli odměněni dárečky. U čtyřnohých návštěvníků byla nejoblíbenější částí našeho stánku ochutnávka granulí. Mezi páníčky a především děti jsme rozdali mnoho cen a atmosféra byla díky Vám všem suprová!   Těšíme se na další akci!


Pokud jste tuto parádní akci nestihli, ve fotogalerii pod článkem se můžete podívat, jak to u našeho stánku probíhalo.

Fotogalerie

Diskuze

Mohlo by vás také zajímat